W planowaniu urlopu liczą się też hotele - Trójmiasto pod tym względem prezentuje się dobrze

Niektórzy nie zastanawiają się nad wyborem miejsca urlopu, wakacji - bez wahania wybierają Trójmiasto. Tutaj czują się najlepiej. Pobyt nad morzem naprawdę odstresowuje, regeneruje, dodaje sił.

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie nie brakuje atrakcji różnego rodzaju. Każdy znajdzie coś dla siebie: sport, kulturę, kina, lokale, centra i parki rozrywki, sklepy. Można też spotkać sławnych ludzi z różnych sfer życia publicznego (polityki, finansów, sportu).

Po przyjemnie męczącym i pełnym wrażeń dniu wypadałoby gdzieś przenocować, nabrać sił albo naładować akumulatory przed nocnymi eskapadami po klubach i lokalach. W głowie świata nam myśl: "hotele". Trójmiasto ma akurat bogatą bazę noclegową, więc ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie pokoju nie będzie problemu.

W każdym z trzech ośrodków swoje obiekty mają czołowe sieci hotelarskie. Osoby pragnące spełnić noc w skromniejszych warunkach również mają w czym wybierać. Pensjonaty, schroniska, motele, hostele, kwatery prywatne - opcji jest wiele i na każdą kieszeń.

Jeśli więc mamy w portfelu mało pieniędzy albo po prostu nie chcemy przepłacać czy nie interesują nas bajeczne standardy, wybierzemy obiekt, który nam odpowiada. Nie musimy rezygnować z długo wyczekiwanych wakacji w Trójmieście. Wreszcie przejdziemy się najsłynniejszym polskim molo, wpadniemy na stadion Euro 2012, zobaczymy perły architektury minionych epok...